browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Organizacja przeprowadzki do Hiszpanii (artykuł sponsorowany)

Posted by on 26 sierpnia, 2015

SpainHiszpania to wyjątkowy kraj – wspaniała pogoda, uśmiechnięci ludzie, którzy nigdzie się nie spieszą, wyśmienite jedzenie, słoneczne plaże i mnóstwo zabawy na każdym kroku. Jeżeli podjąłeś decyzję o przeprowadzce właśnie do tego miejsca, wtedy warto dokładnie ją zaplanować, aby nie zapomnieć o żadnym szczególe. Najwięcej problemów sprawiają w szczególności sprawy organizacyjne związane z przewozem mienia. Do dyspozycji jest kilka opcji – warto poznać ich plusy i minusy przed podjęciem ostatecznej decyzji.

 

Własny samochód

Jeżeli masz własne auto, w którym pomieścisz wszystkie swoje paczki, to duży plus, ponieważ odpada spory koszt transportu mienia, ale przygotuj się na długą podróż. Rzadko jednak jest to możliwe – zwłaszcza gdy do przewiezienia są spore sprzęty i nie dysponujesz autem dostawczym.

 

Wypożyczenie samochodu

Ciekawą propozycją jest wypożyczenie auta dostawczego, którym będzie można przewieźć pakunki. Trzeba jednak sprawdzić dokładne koszty tego przedsięwzięcia – zarówno wypożyczenia pojazdu, jak i zakupu paliwa oraz winiet na autostrady. Może pojawić się też problem z oddaniem samochodu, jeżeli nie planuje się w najbliższym czasie powrotu do kraju.

 

Firma transportowa

Zlecenie transportu firmie zewnętrznej to popularna propozycja. Można wtedy zapłacić za przewóz praktycznie każdego rodzaju mienia, także ponadgabarytowego. Kierowcy zadbają o to, aby na czas dostało się ono do celu, a tym możesz bez problemu wybrać szybką i komfortową podróż samolotem. Pamiętaj o tym, że wynajmując firmę transportową, musisz samodzielne lub z pomocą znajomych załadować i rozładować mienie, ponieważ tego rodzaju usługi nie są wliczone w cenę.

 

Firma przeprowadzkowa

To propozycja przeznaczona dla wygodnych, a przy tym wcale nie jest znacznie droższa od współpracy z firmą transportową. W firmie przeprowadzkowej można zamówić kompleksową obsługę, na którą oprócz transportu składa się także pakowanie mienia, jego zabezpieczanie, wnoszenie do samochodu, wynoszenie i wnoszenie do nowego lokum, czyli praktycznie wszystko. Wtedy twoja przeprowadzka do Hiszpanii może być bezstresowa.

 

Firma kurierska

Jeżeli masz do przewiezienia niewielkie kartony, ale też nie mieszczą się one w samochodzie, wtedy możesz zamówić firmę kurierską działającą międzynarodowo. Wtedy już w kilka dni twoje paczki będą na miejscu. Niestety, międzynarodowe usługi kurierskie są dość kosztowne, dlatego też nie jest to opłacalna opcja w porównaniu z firmami transportowymi, zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o duże i ciężkie przedmioty, które muszą być także przewożone z ostrożnością.

Więcej informacji na temat organizacji przeprowadzki do Hiszpanii znajdziesz tutaj: www.przeprowadzki-hiszpania.pl

One Response to Organizacja przeprowadzki do Hiszpanii (artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

cztery + piętnaście =