browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Praga – hotele

Posted by on 26 lipca, 2011

widok na PragęW Pradze każdy turysta znajdzie odpowiednie miejsce noclegowe, zgodne z oczekiwaniami. Ofert jest sporo, warto zatem dokładnie każdą przeanalizować. Oto kilka z nich:

Sheraton Prague Charles Square Hotel – To idealne miejsce dla szukających noclegu w centrum Pragi. To duży hotel, w którym znajduje się aż 160 pokoi, w tym 38 apartamentów. Na terenie hotelu można również skorzystać z restauracji, baru, SPA, Fitness. Z okien budynku rozpościerają się piękne widoki na praskie miasto.

Old Town Square Hotel –  To także hotel usytuowany w centrum miasta. Pokoje tego hotelu prezentują nowoczesny design, są bardzo eleganckie i komfortowe. Po wykwaterowaniu każdego gościa zmieniana jest pościel, a w łazience ręczniki, dlatego zachowane zostają podstawowe warunki higieniczne. Do udogodnień, jakie oferuje nam każdy pokój należą: mini bar, telewizja satelitarna oraz możliwość skorzystania z Internetu.

Hotel Prague Castle – To czterogwiazdkowy hotel usytuowany w zabytkowej dzielnicy Pragi. Swym gościom oferuje piękne i eleganckie pokoje oraz pokój konferencyjny na 30 osób.

2 Responses to Praga – hotele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + siedemnaście =