browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Weekend w Dublinie

Posted by on 19 marca, 2014

Coraz popularniejsze stają się kilkudniowe wycieczki zagraniczne. Biura podróży oferują wycieczki do wielu miejsc Europy. I tak np. wycieczka do Dublina może kosztować ok. 900 zł. W cenie zapewniany jest przelot samolotem, dojazd autokarem do hotelu, zakwaterowanie, wyżywienie składające się z trzech posiłków oraz atrakcje podczas pobytu.

Pierwszego dnia następuje przylot do miasta i zakwaterowanie. Później jest sporo czasu wolnego, który można wykorzystać wedle własnego uznania. Kolejnego dnia możliwe jest zwiedzanie Zamku Dublińskiego, Katedry św. Patryka, Katedry Chrystusa, pomników Trinity College, Phoenix Park, jednego z największych parków miejskich świata. Trzeciego dnia nie ma zaplanowanych atrakcji, dlatego, jeśli pozwoli na to czas, można zwiedzać miasto na własną rękę.

zamek

Następnie przychodzi czas na wykwaterowanie z hotelu, dojazd na lotnisko oraz wylot do Polski. Wybierając się na taki weekend za granicą warto sprawdzić wszelkie dostępne promocje. Często są one organizowane dla dzieci do 10-15 roku życia, a także osób starszych po 60 roku życia. Opłaca się również zorganizować wyjazd grupowy, ponieważ dla takich grup przewidziane są spore upusty. Ważne jest także, aby sprawdzić jakimi liniami lotniczymi będziemy lecieć. Jeśli zdecydujemy się na przelot tanimi liniami lotniczymi, takimi jak Ryanair, możemy liczyć na to, że koszt takiej wycieczki się zmniejszy. Niekiedy można skorzystać z dodatkowych udogodnień zapewnianych przez organizatorów wycieczki. Jednak wówczas trzeba dokonać stosownej dopłaty.

Dublin

3 Responses to Weekend w Dublinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 5 =