browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wycieczka do Budapesztu

Posted by on 13 kwietnia, 2018

BudapesztWęgry są pięknym krajem, do którego turyści bardzo chętnie przybywają na wakacje. Jeśli jesteśmy nastawieni na długie godziny zwiedzania, zamiast leżenia na plaży i opalania się, wybierzmy wycieczkę do Budapesztu. W mieście tym atrakcji turystycznych z pewnością nie zabraknie.

Koszt takiej trzydniowej wycieczki, to ok. 500 – 600 zł. W cenie tej mamy zagwarantowany transport, nocleg, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota oraz ubezpieczenie. Pierwszego dnia po przyjeździe do Budapesztu możemy się udać na Wzgórze Gellerta, z którego rozpościera się piękna panorama miasta. Następnie udajemy się na wyspę Małgorzaty, a tu zorganizowany został przejazd kolejką turystyczną. Po tych atrakcjach następuje przejazd do hotelu na obiadokolację i czas wolny do końca dnia.

Kolejnego dnia przewidziane jest zwiedzanie z przewodnikiem najpiękniejszych atrakcji miasta. Należą do nich:  Zamek Królewski, neogotycki Kościół św. Macieja, Baszta Rybacka, Pestu: neogotycki Parlament, zamek Vajdahunyad, Plac Millenium, Ogród Zoologiczny. Po całym dniu zwiedzania, podobnie jak dnia poprzedniego, następuje przejazd do hotelu, obiadokolacja i odpoczynek.

Zamek w Budapeszcie

Ostatniego dnia program przewiduje wyjście na baseny termalne, zwiedzanie miasta Szentendre, a następnie uczestnicy wycieczki wracają do  Polski. W ramach czasu wolnego można wykupić sobie bilety wstępu do miejsc, których zwiedzania nie obejmuje program wycieczki. Atrakcji jest na  dużo, więc nie będzie możliwe zobaczenie ich wszystkich podczas trzech dni pobytu w stolicy Węgier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

12 + 1 =