browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wycieczka do Koralpe w Austrii

Posted by on 27 listopada, 2011

Zima jest doskonałym czasem, na to, aby miłośnicy jazdy na nartach mogli oddać się swej pasji. Tym, którym znudziły się już polskie stoki, biura podróży oferują wycieczki do Austrii, do miejscowości Koralpe.

Koszt takiej czterodniowej wycieczki to ok. 400-500 zł od osoby, w cenę wliczone jest zakwaterowanie w apartamencie z pokojami 2, 4, 6 osobowymi, z wyżywieniem, w skład którego wchodzi śniadanie oraz ubezpieczenie. W ofertę nie wliczony jest transport, dlatego trzeba go załatwić na własną rękę. Można pojechać swoim samochodem lub wykupić zorganizowany przejazd autokarem. Główną atrakcją takiego wyjazdu jest możliwość spędzania całych dni na stokach narciarskich o wysokości 1550-2050 m.

KoralpeKoralpe jest piękną i malowniczą miejscowością w południowych Alpach, w której oprócz jeżdżenia na nartach, można także pochodzić po górach. Jeśli znudzi nam się całodniowe szusowanie, można udać się do pobliskiego baru na jakiś pyszny obiad lub kolację, gorącą herbatę lub inne specjały. W hotelu, w którym będziemy zakwaterowani warto skorzystać z sauny i solarium. Atrakcji na te cztery dni na pewno nam nie zabraknie. Poza tym możemy wybrać się na własną rękę na wycieczkę lub spacer po mieście. Jeśli jednak zamierzamy aktywnie wypoczywać, możemy oprócz nart wypożyczyć sprzęt do snowboardu i szusować na desce. Także na najmłodszych czeka masa atrakcji, jak np. kulig czy zjazdy na sankach. Dzięki temu miło spędzimy czas wraz z całą rodziną, a przy tym zadbamy o naszą kondycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − jeden =