browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Hotele Barcelona

Posted by on 23 września, 2011

Hotele w Barcelonie oferują swym gościom bardzo dogodne warunki. Ceny zakwaterowania różnią się w zależności od prestiżu i oferty. Oto kilka najważniejszych:

Hotel Pere IV: Hotel znajdujący się trzy przystanki od centrum, urządzony w eleganckim stylu, w pobliżu zakwaterowania znajdują się bary i restauracje. Hotel posiada dwu lub trzyosobowe pokoje z pełnym wyposażeniem.

hotrl barcelona


Hotel NH Duc de la Victoria: Trzygwiazdkowy hotel położony w centrum Barcelony. Znajduje się w nim 156 pokoi wyposażonych w Wi Fi oraz telewizję satelitarną. W każdej chwili można udać się do restauracji, baru bądź kawiarni, które znajdują się w tym samym budynku.

Hotel Via Augusta: Oferuje 80 pokoi dwuosobowych i  pokoje rodzinne z pełnym wyposażeniem, w skład którego wchodzą: telewizor, bezpłatny Internet, sejf na przenośne komputery. Na terenie hotelu można skorzystać z baru oraz bufetu.

Hotel Oasis: Dwugwiazdkowy hotel usytuowany w centrum Barcelony niedaleko plaży i portu. Pokoje hotelu są wyposażone w łazienkę oraz telewizję satelitarną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − jeden =