browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Konkurs na najciekawszą relację z podróży

Posted by on 15 lipca, 2011

konkursWygraj vouchery o wartości 200 zł. Ruszył konkurs Tripsta.pl na najciekawszą relację z podróży

Wszyscy ci, którzy lubią podróżować, mają teraz szansę tą pasją podzielić się z innymi. Wystarczy, że wezmą udział w konkursie Twoja relacja z podróży i w oryginalny sposób przedstawią swoje wakacyjne wojaże.

Organizatorem konkursu jest internetowe biuro podróży Tripsta.pl. Aby wziąć w nim udział wystarczy zebrać kilka zdjęć ze swojej podróży, nagrać krótki film podczas wakacyjnego wypadu, opisać zabawne historie.

Zdjęcia z szalonego wypadu do Barcelony, survivalowy tydzień w Bieszczadach, spływ kajakowy po Brdzie – słowem wszystko to, co niezwykłe, ciekawe, zabawne i oryginalne ma szansę powodzenia.

Kolejnym krokiem jest dołączenie do fanów fanpage Tripsta.pl i wysłanie swojej relacji na adres mailowy blog@tripsta.pl. Konkurs składa się z 7 rund. Przez siedem kolejnych tygodni, tj: 15.07, 22.07, 29.07, 05.08, 12.08, 19.08, 26.08, jury będzie wybierać jedno najciekawsze wspomnienie z wakacji. Tripsta.pl opublikuje je zarówno na wspomnianej fanpage, jak i na blogu Tripsty. Zgłoszenie można nadesłać tylko jeden raz do każdej środy do godziny 23:59.

Nagrodą za przygotowanie oryginalnej i pomysłowej relacji z wycieczki jest voucher o wartości 200 zł. Można go wykorzystać na dowolny bilet lotniczy lub hotel dostępny w serwisie.

Więcej szczegółów można znaleźć na blogu Tripsta.pl

One Response to Konkurs na najciekawszą relację z podróży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − osiem =