browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Madryt – hotele

Posted by on 17 lutego, 2016

Hotele w Madrycie są bardzo eleganckie i oferują swym turystom wiele atrakcji, np:

Hotel De La Letras: To ekskluzywny czterogwiazdkowy hotel, którego wystrój jest inspirowany literaturą i sztuką. W jego pobliżu mieszczą się bary oraz teatr. Na terenie hotelu znajdują się sauna, jacuzzi, można się także zrelaksować decydując się na odprężający masaż. Do innych udogodnień, które czekają na turystów należą: biblioteka, czytelnia, bar oraz restauracja. Pokoje hotelowe wyposażone zostały w telewizor, mini-bar, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hotel Regina: Usytuowany w centrum Madrytu. W budynku mieszczą się: kawiarnia, restauracja, winiarnia oraz sala biznesowa. W hotelu znajduje się 108 pokoi, z czego 10 to pokoje z tarasami, które umożliwiają podziwianie pięknych widoków.

Hotel Ritz Madrit: To swego rodzaju barokowy pałac usytuowany w centrum Madrytu. W budynku znajdują się luksusowe apartamenty, a także elegancka restauracja.

Hotel Quo Puerta del Sol: Niedrogi, choć elegancki hotel, którego pokoje oferują telewizor, sejf oraz dostęp do Internetu.

2 Responses to Madryt – hotele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one + eighteen =