browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wyszukiwarka lotów (artykuł sponsorowowany)

Posted by on 21 listopada, 2014

Żyjemy w czasach, gdy niemal wszystko załatwiamy za pośrednictwem Internetu. Robimy zakupy, płacimy rachunki, kontaktujemy się z innymi ludźmi, nawet umawiamy się przez Internet. Podobnie rzecz ma się z biletami lotniczymi. NIE musimy jechać na lotnisko, aby kupić bilet. Wystarczy wejść na stronę wyszukiwarki lotów i wybrać lot.

Gdzie szukać lotów?

Taką wyszukiwarką lotów są mojeloty.pl. Wchodząc na tą stronę możemy znaleźć sobie lot lub możemy skorzystać z promocji i polecieć gdzieś taniej. Jak to działa? Wystarczy wpisać skąd i dokąd chcemy polecieć, określić, czy lecimy w jedną stronę, czy chcemy także bilet powrotny. Wybieramy datę podróży i klikamy SZUKAJ. To jest bardzo proste. W następnym kroku wyszukiwarka lotów sortuje oferty i przedstawia nam je od najtańszej. Do wyboru mamy także kilku przewoźników. Gdy pojawią się oferty dla nas, możemy sprawdzić, jak będzie wyglądał sam przelot. Jeśli podróż będzie z przesiadką, mamy informację gdzie będzie ta przesiadka, ile będzie trwała i jeśli nam nie będzie odpowiadała, to wystarczy przejrzeć następne oferty.

I co dalej?

Po wyborze konkretnego lotu, dostaniemy informację o tym, skąd wylatujemy, dokąd lecimy. O której godzinie jest odlot i planowany przylot oraz czas podróży. Dostaniemy także informację o przesiadkach. Jak długo będzie ona trwała oraz gdzie jest przewidziana ta przesiadka. System podaje także linie lotnicze, którymi polecimy. To są informacje dotyczące samego lotu. Następnie powinniśmy podać dane pasażera oraz dane kontaktowe i przechodzimy do następnego kroku – wyboru płatności. W tym punkcie możemy wybrać jeszcze bagaż, jeśli potrzebujemy większego niż podręczny. Następnie wybieramy rodzaj płatności. Do wyboru mamy płatność online i wybór banków lub karta kredytową. Możemy zapłacić także przelewem bankowym lub dokonać płatności w biurze. Jak komu wygodnie, wybór jest duży.

Dlaczego warto korzystać z wyszukiwarki lotów?

Wyszukiwarka lotów jest wygodnym i szybkim sposobem rezerwacji lotów. Wszystko załatwimy za pośrednictwem strony internetowej, od znalezienia lotu po zakup biletu. Możemy także porównać ceny biletów różnych przewoźników, zaplanować wakacje. Możemy także skorzystać z ofert specjalnych i wybrać się w podróż z jeszcze niższą ceną biletu. To wszystko mamy w jednym miejscu i potrzebujemy tylko dostępu do Internetu. Po zakupie biletu na maila otrzymamy potwierdzenie rezerwacji razem z numerem rezerwacji. Po odprawie dostaniemy bilet także na podanego maila i wystarczy ten bilet wydrukować i zgłosić się z nim na lotnisku.

4 Responses to Wyszukiwarka lotów (artykuł sponsorowowany)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − szesnaście =